-Apartmanınız ve Siteniz 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerine göre, hukuka uygun, şeffaf ve güvenilir bir şekilde profesyonel bir anlayış ile yönetilir.

-Firmamız, bütün iş/işlem/hareket ve alımlarını kat maliklerinden noterden tasdiğini yapacağımız karar defterine alacağı karar imzaları ile gerçekleştirir.

-Hazırlanması kanuni zorunluluk olan işletme projesi yoksa firmamızca yeni bir proje hazırlanarak kat maliklerine imza karşılığında veya iadeli taahhütlü mektup ile tebliğ edilir ve K.M.K(Kat Mülkiyeti Kanunu) maddelerince kesinleşen işletme projesi kabul edilmiş olup kesinleşen işletme projeleri veya kat malikleri kurulunun işletme giderleri ile ilgili kararları,İcra ve İflas Kanununun 68 inci maddesinin 1 inci fıkrasında belirtilen belgelerden sayılır.

-Apartman ve Site adına bankada hesap açılır ve bütün tahsilat, alacaklar banka hesabında toplanır. Elden aidat toplanmaz, isteyen daireler kredi kartları ile aidat ödeyebilirler.

-Yapılacak olan tüm işler apartman&site adına açılan bu banka hesabı kullanılarak ödenir.

-Ödemelerini 2(iki) ay üst üste geciktiren kat malikleri hakkında yetkili avukatlarımız tarafından site aidatına ek olarak yüzde 5 faizi ile işlem başlatılır.

-Firmamızın muhasebe birimi tarafından tüm gelir gider durumları haftalık olarak bilgisayara işlenir. Apartman&Site üyeleri https://www.ankyonetim.com adresi üzerinden her an hesapları kontrol edebilirler ve sistem üzerinden kredi kartları ile aidatlarını ödeyebilirler.

-Çalışanların sigorta işlemleri, bordroları, yıllık izinleri, aylık sgk bildirimleri vb. tüm resmi evrak ve dokümanlar firmamız muhasebecisi tarafından yürütülüp, Mali Müşavir tarafından denetlenir.

-Çalışan personelin çalışma alanları ile ilgili sözleşme ve talimatlar düzenlenerek işin temiz ve düzgün yapılması sağlanır ve rutin kontroller yapılır.

-Ortak alanlardaki Elektrik, Merdiven Otomatiği, Doğalgaz, Su vb. ödemeleri banka hesabına verilecek otomatik ödeme ile gününde ödenir,

-Ortak kullanım alanları olan, çatınızın akması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması vb. işler yaptırılacağında fiyat teklifleri alınarak denetim kurulunun onayına sunulur. Teklifi veren firmaların güvenilirliği, en uygun fiyata, en kaliteli şekilde hangi firmaya yaptırılacağı denetim kurulunuz ve firmamız kontrolünde olacaktır.

 

 

Sorunuz mu var ?

Yardım için buradayız. Bize yazın veya 0(264) 281 26 90 numaralı telefondan bizi arayın. Lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Ulaşın