Her yıl kat malikleri arasından seçilen ve değişen “Yönetici” sisteminde,Yönetici,kendi yönetim döneminde elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi bir sonraki “Yönetici” ye aktaramadığı için, yeni yönetici işi sıfırdan deneme yanılma metoduyla, hem zaman hem de maddi kayıplara neden olarak öğrenmek durumunda kalır. Bu da gider ve aidatların yükselmesi,hizmetlerin aksaması ve huzurun bozulması anlamına gelir.

İhtisaslaşma,yani “Profesyonel Yönetim” her konuda savurganlığı önler, maliyetleri düşürür, verimliliği arttırır, hizmet ve yaşam kalitesini yükseltir.

Detaylı bir çalışma ve takip gerektiren “İşletme Projesi” (Site Bütçesi”) için zaman harcamayacak ve sıkıntı çekmeyeceksiniz .

-Siteye ait Borç ve Alacakların, Mali ve Hukuki takiplerinin yapılarak Kat Maliklerinin haklarının korunması sağlanmaktadır,

-Site Yaşam Kalitesi, Hizmetlerin aksatılmadan ve eksiksiz yerine getirilmesi ile artar veya azalır.Dolayısıyla, Şirketimize Çözüm Ortağı olan şirketler, sektörlerinde tanınan, güvenilen şirketlerdir ve Yaşam Kalitenizin yükselmesine katkıda bulunacaklardır.

-Yıllık Olağan Kat Malikleri Kurulu Toplantılarının, Kat Mülkiyeti Kanununa uygun olarak yapılması sağlanacak

-Hizmetliler ile hiçbir şekilde muhatap olmayacak, onların maaş, kıdem tazminatı ve SGK ile ilgili mevzuat sorunları ile uğraşmayacak, SGK koridorlarında koşuşturmayacaksınız.

-Site Demirbaşlarının Bakım ve Onarımlarının, zamanında ve aksatılmadan yapılmasını sağlamak

-Günümüzde gittikçe azalan komşuluk ilişkileri, Aidatını ödemeyen yan komşunuz ile icralık olarak, ilişkileriniz daha fazla zayıflamayacak ve huzurunuz bozulmayacaktır. Bu nedenle profosyonel site yönetimi artık seçim değil ihtiyaç haline gelmiştir.

Sorunuz mu var ?

Yardım için buradayız. Bize yazın veya 0(264) 281 26 90 numaralı telefondan bizi arayın. Lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Ulaşın